Construction Sector Company Mission to Dubai (UAE) 12-15 September 2021 - Dubai İş Heyeti Ziyareti 12-15 Eylül 2021

Construction Sector Company Mission to Dubai (UAE) etkinliği kapsamında 12-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezinde The Dubai Big 5 fuarını da kapsayan Company Mission etkinliği gerçekleştiirlmiştir. 

The Big 5 Show, yapı ve inşaat teknolojileri alanında Orta Doğu’nun en büyük ve en etkili fuarıdır. 12-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, dünya çapında tanınan markalaşmış bir etkinliktir. Orta Doğu, Asya ve Afrika’daki potansiyel ticari iş birliği ve diğer ülkelerden gelen katılımcılarla olası ticari iş birliklerini keşfetmek isteyen firmaların buluşma noktası haline gelen The Big 5 Show Fuarı 1980 yılından beri her yıl düzenlenmektedir. Fuara inşaat ve ilgili sektörlerden üreticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler, proje yöneticileri, sektör yatırımcıları geniş ürün yelpazesinden yararlanmak, kaynak bulmak ve iş bağlantıları kurmak isteyen işletmeler katılmaktadır.

Fuardaki başlıca sektörler; Yapı ve yapı malzemeleri, inşaat makinaları, kompresör, jeneratör, havalandırma ve soğutma, boya ve kimyevi maddeler, banyo armatür ve aksesuarları, kapı ve pencere ürünleri vb.

Etkinlik başarılı bir şekilde tamamlanmış ve Sinoplu firmalar olası iş birlikleri için bilgiler edinmiş, bağlantılar kurmuşlardır. Etkinlik kapsamında Dubai Türk İş Konseyi ve DMCC Serbest Ticaret Bölgesi ziyaretleri yapılmış firma temsilcileri ile görüşülmüştür. 

Yetkili Kişi

Mustafa BAYRAK