Hannover Messe 2017 Sanayi Fuarı İkili İşbirliği Görüşme (B2B) Etkinliği 24-28 Nisan 2017

Dünya’nın en önemli sanayi fuarı konumunda olan Hannover Messe, katılımcılar için Avrupa pazarında yer alma ve en son teknik bilgi ve becerileri görme fırsatı sunmaktadır. 1947 yılından bu yana her yıl 300.000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilen Fuara 2014 yılında 4.800 firma stant ile, 175.000 kişi de ziyaretçi olarak katılmıştır. Enerji verimliliğinin artırılması, yenilenebilir enerji, sanayi otomasyonu, enerji teknolojileri, tedarik ve hizmetler ile geleceğin teknolojilerinin öne çıkacağı Hannover Messe 2017 Uluslararası Endüstri Fuarı 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde yapılacaktır. Bu yılki partner ülke Polonya olacaktır.

Endüstri ve teknolojinin en büyük sahnesi Hannover Messe’de endüstrinin bütün kollarının yanı sıra ağırlık olarak; endüstriyel otomatlar ve enformasyon teknolojisi, enerji ve muhit teknolojisi, tahrik ve sıvı tekniği, yan sanayi işletme, yapım teknolojisi ve hizmetleri, makine imalat, endüstriyel otomasyon, metal işleme, yüzey işleme, kaynak, döküm, metalürji, dişli ve disk teknolojisi, motorlar, enerji ve dağıtımı, yenilenebilir enerji, santral teknolojileri, akışkan ve hava tekniği, plastik-kauçuk, robot sistemleri, sensor teknolojisi, vakum teknolojisi, lazer tekniği, yapı tekniği, taşıyıcılar, bina otomasyonu ve çözümleri, konstrüksiyon teknikleri, C-teknolojileri, ölçme ve kumanda teknolojisi gibi alanlara yer verilecektir.

Fuar süresince çok sayıda kongre, tartışma forumu, seminerin yapılacağı etkinlikte , yarının trendlerine duyarlı olma ve iş dünyası, siyaset ve endüstri arasındaki serbest bilgi akışından yararlanma gibi olağanüstü fırsatlar sağlamaktadır.

Hannover Messe 2017 fuar alanı içerisinde, Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında KOSGEB Sinop Müdürlüğü’nün co-organiser desteğiyle  ve  Lüksemburg Ticaret ve Sanayi Odasının organizatörlüğünde ikili iş görüşmeleri etkinliği gerçekleştirilecektir. Dünya çapında iş bağlantıları kurmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve son trendleri takip edebilmek için bu etkinlik KOBİ’ler için büyük önem arz etmektedir.

İkili iş görüşmeleri bağlamında Hannover Messe Fuarı ikili is görüşmelerine başvuran firmaların profilleri www.een-matchmaking.com/hannovermesse2015  portalında yayınlanacaktır. Söz konusu portal üzerinden katılımcı firmalar birbirlerini görüp değerlendirebilecek ve ilgilenilen firmalara gönderilen görüşme talepleri neticesinde ikili iş görüşme takvimi oluşturulacaktır.  İkili iş görüşmeleri esnasında firmalar kendilerini tanıtma ve karşı tarafı tanıma, ticari ve teknolojik işbirliklerine adım atma imkanına sahip olacaktır.

Görüşmeler fuarda “B2fair Matchmaking” alanında gerçekleştirilecektir.
 24 Şubat 2017 tarihinden önce ikili iş görüşmelerine katılım ücretsiz olacaktır.

– Görüşmelere katılım aşağıda belirtilen link aracılığı ile online yapılacaktır.

– 24 Şubat 2017’den sonraki kayıtlarda ücret tarifesi: Stantlı katılımcılar için 95 Avro, stantlı katılımcılarda görüşmelere firmadan katılım sağlayacak diğer kişiler 75 Avro (kişi başı),  ziyaretçiler 100 Avro (kişi başı) olacaktır.

Önemli Not: Organizatör kuruluş (Lüksemburg Ticaret Odası), görüşmelerin sağlıklı geçmesi için kayıt yaptırmış firmaların katılımlarını iptal etmeleri durumunda 150 Avro iptal cezası ödemeyi kabul edeceğini bildirmektedir.

Söz konusu etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayınız

Etkinlik konusunda detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Yetkili Kişi

Mustafa BAYRAK

0368 261 57 67