Construction Sector Company Mission to Dubai (UAE) 12-15 September 2021 - Dubai İş Heyeti Ziyareti 12-15 Eylül 2021

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın organizasyonu ve KOSGEB Sinop Müdürlüğünün destekleri ile 12-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri(BAE)'nin Dubai şehrinde gerçekleştirecek olan The Big Five Show inşaat ve ilgili sektörleri kapsayan fuara ticaret heyet gezisi düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında Dubai Türk İş Konseyi(TBC) ile de bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Etkinlik aynı zamanda Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network) kapsamında da desteklenmekte olup, katılımcı firmalara danışmanlık desteği sağlanacaktır. 

The Big 5 Show, yapı ve inşaat teknolojileri alanında Orta Doğu’nun en büyük ve en etkili fuarıdır. 12-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, dünya çapında tanınan markalaşmış bir etkinliktir. Orta Doğu, Asya ve Afrika’daki potansiyel ticari iş birliği ve diğer ülkelerden gelen katılımcılarla olası ticari iş birliklerini keşfetmek isteyen firmaların buluşma noktası haline gelen The Big 5 Show Fuarı 1980 yılından beri her yıl düzenlenmektedir. Fuara inşaat ve ilgili sektörlerden üreticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler, proje yöneticileri, sektör yatırımcıları geniş ürün yelpazesinden yararlanmak, kaynak bulmak ve iş bağlantıları kurmak isteyen işletmeler katılmaktadır.

Fuardaki başlıca sektörler; Yapı ve yapı malzemeleri, inşaat makinaları, kompresör, jeneratör, havalandırma ve soğutma, boya ve kimyevi maddeler, banyo armatür ve aksesuarları, kapı ve pencere ürünleri vb.

Sinop Ticaret heyetimizin fuara katılımıyla birlikte; sektördeki son gelişmeleri yakından görmeleri, ticari ağlarını genişletmeleri, olası iş birliği fırsatlarını araştırmaları, sektördeki diğer ülkelerdeki firmalarla kendilerini kıyaslama imkanı elde etmeleri, uluslararası iş birliği deneyimi kazanmaları amaçlanmaktadır.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için KOSGEB Sinop Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili Kişi

Mustafa BAYRAK